אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר
  • חדשות מעולם האולמות אירועים

     כאן באתר תוכלו למצוא מידע חשוב וענייני לגבי כל מה שקשור לאולמות אירועים וחתונות, מבצעים מיחודים ועוד אל תשכחו לבקר אותנו מדי יום, הפתעות רבות בהמשך...

פוליש לרצפות

 פוליש לרצפות

מתגוררים בדירת מגורים ישנה? רוצים לחדש את משטחי הריצוף הישנים בשטח הדירה באמצעות פעולת ניקוי יסודית? זה הזמן לדעת הכול על עבודות פוליש לרצפות ישנות.

פוליש לרצפות ישנות- מה זה בכלל?

פוליש למשטחי ריצוף ישנים הינה פעולת פוליש ממוקדמת המיועדת בין היתר לצרכי הסרת סימני לכלוך נוקשים ממשטחי הריצוף ולמטרות חידוש משטחי הריצוף הישנים בשטח הדירה, הבית או המשרד. פעולה זו מיושמת על ידי חברות פוליש מנוסות והיא מתבצעת באמצעות שתי שיטות פוליש נפוצות המיועדות למטרות ניקוי, חידוש והברקה של משטחי ריצוף שונים: שיטת פוליש ווקס ושיטת פוליש קריסטל.

בשתי השיטות גם יחד, תוכלו ליהנות ממשטחי ריצוף מחודשים הזוכים לאפקט הברקה ומראה נקי ונוצץ. יחד עם זאת, שיטת פוליש קריסטל למשטחי ריצוף ישנים יעילה יותר משיטת פוליש ווקס, וזאת לנוכח יתרונות השיטה הכוללים בין היתר: משטחי ריצוף אותם ניתן לנקות באופן הקל והנוח ביותר לאחר ביצוע עבודת הפוליש, משטחי ריצוף הזוכים לאפקט הברקה לתקופה ממושכת יותר, משטחי ריצוף הזוכים לברק מחודש ויתרונות נוספים.

פוליש לרצפות באמצעות שיטת פוליש קריסטל –כיצד?

פוליש לרצפות ישנות באמצעות שיטת פוליש קריסטל הינה פעולת פוליש המתבצעת בחמישה שלבים שונים הכוללים:

  1. בשלב הראשון מתבצע הליך ניקוי מקדים של משטחי הריצוף הישנים- פעולה זו מיועדת לצרכי הסרת סימני לכלוך נוקשים ממשטחי הריצוף.

  2. בשלב השני מוחדר חומר קריסטלי אל תוך חריצי הריצוף במשטח –פעולה זו מיועדת להשריית חריצי הריצוף בחומר ניקוי ייעודי.

  3. בשלב השלישי מותז חומר קריסטלי על גבי משטח הריצוף- פעולה זו מיושמת בהתאם להיקף הלכלוך הנוקשה הנדרש להסרה ממשטחי הריצוף.

  4. בשלב הרביעי מתבצעת פעולת קרצוף באמצעות מכונות פוליש ייעודיות- פעולה זו נועדה לצרכי מריחת כל משטחי הריצוף בחומר הקריסטל.

  5. בשלב החמישי והאחרון מתבצעת פעולת הברשה באמצעות מכונות פוליש ייעודיות- פעולה זו נועדה להסיר את כל סימני הלכלוך ולהעניק למשטח את המראה החלק והמבריק.

חשוב לדעת: פוליש לרצפות ישנות בשיטת פוליש קריסטל הינה פעולת ניקוי והברקה  המסוגלת להתמודד עם משטחי ריצוף ישנים במיוחד ועם כתמי לכלוך נוקשים במיוחד. יחד עם זאת, מומלץ להיוועץ עם אנשי המקצוע המבצעים עבורכם את השירות וזאת לצרכי קבלת ייעוץ מקדים בנוגע ליכולות השיטה על גבי משטח הריצוף העומד לרשותכם.