אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר
  • חדשות מעולם האולמות אירועים

     כאן באתר תוכלו למצוא מידע חשוב וענייני לגבי כל מה שקשור לאולמות אירועים וחתונות, מבצעים מיחודים ועוד אל תשכחו לבקר אותנו מדי יום, הפתעות רבות בהמשך...

חימום גז לבית או לאולמות אירועים

חימום גז לבית או חימום גז לאולמות אירועים

ישנו מגוון רחב של שימושים בגז הביתי, רובנו מכירים את השימוש הנפוץ לצרכי בישול על הכיריים במטבח, אולם למעט שימוש זה ניתן למצוא עוד רשימה ארוכה של כאלה אחרים, לא פחות חשובים ומרכזיים. כך למשל הגז הביתי משמש כיום לצורכי חימום הבית באמצעות הסקות או מערכות הסקה ובתנורים, חימום מים, דודי שמש וכן הנעת רכבים. גז ביתי משרת כיום כמות בלתי מבוטלת של משתמשים והיעילות שלו ניכרת ברמה מאד גבוהה בכל הנוגע לצריכת האנרגיה, ובחיסכון משמעותי בעלויות ושמירה על סביבה ירוקה ונקייה.

מערכות אנרגיה שעובדות על גז ביתי

חברת דור אלון גז מספקת לקהל לקוחותיה מגוון מערכות אנרגיה שונות שכולן עובדות על גז ביתי ומספקות אנרגיה הרבה יותר אפקטיבית במחירים זולים פי עשרות מונים בהשוואה לשימוש הישן והמקובל במכשירי החשמל למיניהם. שימוש במערכות המבוססות על גז ביתי תורם בנוסף לשיפור באיכות החיים לרבות ששיפור בתפוקה האנרגטית, לצד הפחתה ניכרת בעלויות הצריכה של מערכות האנרגיה המגוונות שנמצאות בבית, לרבות דודי שמש, מייבשי כביסה, חימום הביתי בגז ביתי באמצעות תנורים ומסיקים, כיריים לבישול ועוד.

מגוון שימושים בגז ביתי

הרווח אם כן מהשימוש במערכות מבוססות גז ביתי הוא כפול אם לא משולש, ראשית הוא תורם כאמור לשיפור איכות החיים, ששנית לשיפור האפקטיביות של האנרגטיות ולבסוף תורם ליצירתה של אנרגיה ירוקה שלא כרוכה בנזקים לסביבה האקולוגית שבה אנו חיים. המגמה ההולכת ומתרחבת של חיפוש אחר מקורות אנרגיה חלופיים ויעילים יותר הולידה למעשה את הצורך לפתח או לשפר את התייעלות מערכות הגז הביתי. השימוש בגז ביתי ניכר לא רק במגזר הפרטי אלא גם בתעשיות אחרות כמו למשל המגזר החקלאי, התעשייתי והציבורי.

חברת דור אלון

חברת דור אלון גז היא מובילת השינוי והמעבר אל מערכות צריכת אנרגיה המבוססות על גז טבעי או גז ביתי. החברה שמה בראש מעיניה וסדרי עדיפויותיה את רווחתו האישית של הצרכן לצד שמירה ותמיכה מלאה בסביבה ירוקה ואיכותית. גז , החברה מאמינה הוא העתיד, הוא מספק אנרגיה זמינה ובעלת כוח ותפוקה עצומה המלווה בחיסכון ניכר בעלויות הצריכה ובצריכה עצמה.