אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר
  • חדשות מעולם האולמות אירועים

     כאן באתר תוכלו למצוא מידע חשוב וענייני לגבי כל מה שקשור לאולמות אירועים וחתונות, מבצעים מיחודים ועוד אל תשכחו לבקר אותנו מדי יום, הפתעות רבות בהמשך...

כיצד לבחור תקליטן לאירוע?

תקליטן הוא אחד השחקנים החשובים ביותר בכל אירוע, בין שמדובר על אירוע חתונה ובין שמדובר באירוע בר מצווה, בת מצווה, ברית מילה או יום הולדת. התקליטן הוא אחד השחקנים החשובים ביותר, לא בגלל שהוא חשוב, אלא בגלל שהמוסיקה חשובה. המוסיקה משחקת תפקיד חשוב ומרכזי כמעט בכל אירוע, ולכן חשוב שהמוסיקה תתנגן בצורה מושלמת, ותתאים לקהל המגיע לאירוע, ואת זה יכול לעשות רק תקליטן מקצועי.

תקליטן גרוע מוביל לאירוע גרוע
במהלך חייכם לבטח נכחתם באירועים בהם התקליטן לא היה ממש מקצועי. יכול להיות שזה קרה בפעם האחרונה בבית הספר התיכון, באוניברסיטה או אף לאחר מכן, אבל אתם יודעים היטב שתקליטן לא מקצועי יכול להרוס אירוע שלכם, בדיוק כמו שסידור פרחים פתח תקווה עלוב או סידור פרחים אלפי מנשה מבורדק, יכול להרוס את האווירה של האירוע. התקליטן באירוע שלכם צריך לדעת לקרוא את הקהל, להבין מה מרים את הקהל הזה על הרגליים, ולנגן את זה.

להבין מה הקהל רוצה ולתת לו את זה
יש פה שני אלמנטים שדורשים רמה מקצועית, א' להבין מה הקהל רוצה, וזה ממש לא פשוט כאשר יש קהל הטרוגני, שלא מגיב ממש בצורה אחידה לכל סגנונות המוסיקה, וב' להיות מסוגל לנגן כל סגנון מוסיקה במהירות ובאותה רמה מקצועית כמו שהוא מנגן כל סגנון מוסיקה אחר. כדי לבחור את התקליטן שלכם, אתם רוצים לנסות ולקבל תחילה המלצות על תקליטנים, ובהמשך לכך אתם רוצים להגיע לאירועים בהם הוא מתקלט, ולבחון את העבודה שלו בזמן אמת.

להשאיר את האורחים שלכם על הרחבה
אל תתפתו להתרשם מעצם העובדה שאתם אוהבים את המוסיקה שהתנגנה באותו אירוע שבו אתם בוחנים את התקליטן. התמקדו ברחבת הריקודים ושימו לב כמה אנשים רוקדים בה, האם היא מלאה כל הזמן, האם האנשים קופצים ושמחים, או שהכל מתנהל על מי מנוחות כמו עוד ערב חברתי נחמד ולא יותר. להזמין פרחים פתח תקווה או להזמין פרחים אלפי מנשה זה עניין חשוב, אבל חשוב עוד יותר שתזמינו את התקליטן שידע להרים את האורחים שלכם על הרגליים.