אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר
  • חדשות מעולם האולמות אירועים

     כאן באתר תוכלו למצוא מידע חשוב וענייני לגבי כל מה שקשור לאולמות אירועים וחתונות, מבצעים מיחודים ועוד אל תשכחו לבקר אותנו מדי יום, הפתעות רבות בהמשך...

חתונה בגן אירועים

גני אירועים לחווית אירוע יחודי

כולנו מכירים את החגיגה באולם האירועים, את השמחה הגדולה, אך גם את החוגגים הישובים לפי סידור הישיבה הכובל, וממתינים בעיצומה של השמחה, תלושים מהשמחה משום שהם מתאווים להתרווח בנוחות במקום מעט שקט יותר, ולשוחח ללא המוסיקה מחרישת האוזניים, וכולנו מכירים את ההתכנסויות החפוזות, המאולתרות לעישון סיגריה והחלפת סוד בין חדרי השירות השונים והבלתי נוחים, אלו החסרונות הידועים של אולם האירועים, אך זה לא חייב להיות כך, לא מאז גני אירועים קמו ושינו את הטון בתחום האירועים כולו, מה היתרונות של גני האירועים?

חבילה של יתרונות גדולים

גני אירועים מציעים לאורחים אפשרות תנועה, בחירה בין מקומות ישיבה שונים, גם בחללי השונים עצמם, וגם בתנוחה הפיזית, מרביצה נינוחה, שיכורית, שמחה ומפוזרת, לישיבה לפני השולחן בסידור הישיבה, כך האורחים קובעים לעצמם את התנועה בין עצי הגן, פינותיו השונות, האולם, ורחבת הריקודים, חופשיים למזגם ולהעדפות שלהם, כשהאירוע מאפשר ונענה להם. גני האירועים מנצלים את מזג האוויר הישראלי הנוח, כאשר רוח בין ערביים נושבת בין בוסתני הפרי, וממלאת את האירוע כולו בישראליות נושנה וטובה. כול אחד ימצא מיקומו, והאירוע כולו ירוויח מהעמקה אמיתית של קשרים, באופן דינמי ופתוח.

תכנון האירוע

לאפשרות להקים חופה תחת עצי פרי, תחת חופת שמיים מלאה כוכבים מנצנצים ובמגוון סגנונות ושפות עיצוביות אין תחרות מצד החופות באולם, ואם אתם ממש רוצים – תמיד תוכלו להקים את חופתכם המעוצבת באולם הממוקם בגן. גן האירועים בונה את חזון האירוע לפי מזג האוויר והעונה, כך שגם בחורף יוכלו האורחים והאירוע להרוויח ממשב החוץ, בחופה מכוסה, ובתנורי אש דקורטיביים ומחממים. בתכנון האירוע בגן כדאי להכיר את כול השבילים, ולהתאים בהם הפעלות שונות, לקבוע את המיקום בגן המתאים ביותר לטקס, ולהחליט על מיקום זירות הריקודים, כאן שוב מוצאים יתרון על פני האולם הסטנדרטי, בו אתם מוגבלים לזירת ריקודים אחת, ולכן גם לקו מוסיקלי אחד שמתבסס על פשרה בין טעמי האורחים השונים, גני אירועים לעומת זאת מצעים לכם מרחב ותשתיות לתמיכה במספר זירות אירועים והתאמתם במהלך הערב לטעמים ספציפים, המתבססים על גילאים וכדומה. גני האירועים הם הצורה לחגוג היום, וליהנות מחגיגה צבעונית ומיוחדת במרחב דמוקרטי ומזמין.