אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר
  • חדשות מעולם האולמות אירועים

     כאן באתר תוכלו למצוא מידע חשוב וענייני לגבי כל מה שקשור לאולמות אירועים וחתונות, מבצעים מיחודים ועוד אל תשכחו לבקר אותנו מדי יום, הפתעות רבות בהמשך...

איך בוחרים מתנה ליום נישואין

יום הנישואין הוא יום מיוחד עבור בני הזוג, בין אם הם נשואים מספר מועט של שנים ובין שמדובר ביום נישואין המציין כמה עשורים של נישואין.

זהו יום מרגש שבו נעים להיזכר בשלבים השונים שקדמו לחתונה עצמה – הפגישה עם החברות הקרובות, הגעה לסלון הכלות, לבישת שמלת הכלה, סידור האיפור והתסרוקת, איסוף הכלה על ידי בעלה לעתיד וההתרגשות כאשר הוא רואה את כלתו בשמלת הכלה וכמובן ערב החתונה עצמו, עם בני המשפחה והחברים הקרובים שהגיעו לשמוח ולשמח. בכל שנה מחדש מושקעת מחשבה רבה בבחירה נכונה של מתנה ליום נישואין.

כשם שאי אפשר להתעלם מהיום החשוב והמיוחד הזה, כך זוגות רבים לא יכולים לתת לו לעבור בלי לקנות מתנה זה לזו, יכולה להיות זאת מתנה גדולה ומרשימה או מתנה קטנה המסמלת תשומת לב של זכירת היום והבעת האהבה שטרם עברה ולעולם לא תעבור. זוגות רבים בוחרים להביע את האהבה הזאת באמצעות מתנות רומנטיות המתאימות לזוגות אוהבים – נרות ריחניים המשרים אווירה נעימה בחדר השינה, חלוקי רחצה, בגדים חדשים ומעניינים, בושם או תכשירים טיפוח ועוד.
מה עוד נחשב בתור מתנה ליום נישואין?
ישנן מתנות משוקעות יותר, שגם יעלו יותר אבל כל כולן אומרות אהבה, קרבה, זוגיות וחברות – תכשיט כלשהו שאחד מבני הזוג כמה לו כבר זמן רב, יום פינוק משותף בספא הכולל טבילה פרטית בג'קוזי וקבלת עיסויים נעימים ומפנקים וכמובן ארוחה במסעדה מוכרת ונחשבת שבדרך כלל ביומיום לא יגיעו אליה בני הזוג בשל המחירים הגבוהים של מנות המסעדה. יום הנישואין הוא הזדמנות להתפנק ולעשות מה שלא עושים בדרך כלל.

זוגות רבים שיש להם ילדים מעדיפים לנצל בשנים האחרונות את שירותי השמרטפות של הסבא ו/או הסבתא או של שמרטפית אחרת, שתוציא את הילדים מן הבית למשך כמה שעות והם ייהנו משקט, שלווה והזדמנות אמיתית לנוח ולצבור אנרגיות וכוחות מחודשים. כך שבעצם מתנה ליום נישואין לא חייבת להיות פריט חומרני אמיתי אלא הכיף שבקבלת תשומת לב, ובתקווה המשותפת לחיות ביחד עוד שנים רבות.