אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר
  • חדשות מעולם האולמות אירועים

     כאן באתר תוכלו למצוא מידע חשוב וענייני לגבי כל מה שקשור לאולמות אירועים וחתונות, מבצעים מיחודים ועוד אל תשכחו לבקר אותנו מדי יום, הפתעות רבות בהמשך...

שמלות ערב עם תחרה

עד לפני מספר עשורים נחשבה התחרה לאחד מהאלמנטים העיצוביים האטרקטיביים והפופולאריים ביותר, ואותה היה אפשר למצוא כמעט בכל שמלת ערב ובעוד שורה של פריטי לבוש ואופנה. עם השנים, הלכה התחרה ואיבדה מתהילתה, אך תמיד נותרה כסוג של בד שמצהיר אסתטיקה, יופי, ייחודיות וחגיגיות. את התחרה אפשר למצוא למשל בכמויות מכובדות ביותר, בשמלות כלה ובפריטים הסובבים את הכלה במהלך ליל כלולותיה. את התחרה אפשר למצוא גם בשורה של עיצובי שמלות ערב של מעצב טוב מהשורה הראשונה.

התחרה אינה מתאימה לכל סוג של אירוע

השאלה היא האם כל שמלת ערב יכולה לעטות סביבה תחרה, והאם התחרה מתאימה לכל סוג של אירוע וכל עיצוב של שמלה, ואם לא, אז לאילו סוג של אירועים ושמלות מתאימה התחרה. ובכן, התשובה היא שהתחרה היא בד מאוד חגיגי, אך כאמור גם מעט מיושן. יהיה זה מוזר למדי לשלב אלמנטים של תחרה בשמלת ערב המיועדת לאירוע עסקי, אירוע ציבורי חשוב, או אירוע מודרני שבו את רוצה להיראות אטרקטיבית ועדכנית. יחד עם זאת, חתונות הן בהחלט סוג של אירועים שבהם לתחרה יש מקום.

ערכים של מסורת, משפחה ושורשים

החתונה היא אירוע המשלב ערכים של קדושה, טוהר, משפחה, שורשים, בית ומסורת. בחתונה איננו מחפשים את המודרניזציה בשיאה, ואיננו מחפשים את החדשנות, הסקסיות והנועזות, אלא דווקא את ההדר, הפאר, החשיבות וכדומה. ערכים אלה הם בדיוק הערכים שניתן לייצר באמצעות בד תחרה, ואותו ניתן לשלב בשורה של שמלות ערב בצבעים שונים ומגוונים לרבות לבן, שחור, כחול, סגול, ורוד, אדום ועוד.

רשת זו לא תחרה

באופן כללי, אם את יוצאת לאירוע חברתי, עסקי או ציבורי השימוש בתחרה ייתכן במידה מוגבלת מאוד, והמסרים שהוא משדר הם לאו דווקא המסרים שאת רוצה להעביר החוצה. יחד עם זאת, אם את מגיעה לאירוע בו את רוצה להבליט ערכים של מסורת ושורשים, התחרה היא בהחלט בד שתוכלי להדר בו את השמלה שלך, ואף תוכלי לרכוש לעצמך שמלת ערב עם עיצובים שונים ומגוונים של תחרה. אחרי שאמרנו את כל זה, התחרה יכולה לשמש גם אמצעי סקסי, אבל אז היא כבר לא ממש נראית כמו תחרה, אלא פשוט כמו רשת.