אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר
  • חדשות מעולם האולמות אירועים

     כאן באתר תוכלו למצוא מידע חשוב וענייני לגבי כל מה שקשור לאולמות אירועים וחתונות, מבצעים מיחודים ועוד אל תשכחו לבקר אותנו מדי יום, הפתעות רבות בהמשך...

פינוי דירה אחרי אירוע בתל אביב

 בדומה לכל סוג של פינוי דירות, גם פינוי לאחר אירועים או חתונות מצריך היערכות מוקדמת. ראשית כל יש ליידע את החברה שמולה בחרתם לעבוד על התאריך והשעה הרצויה לביצוע הפינוי ולבדוק שהיא אכן מתחייבת במסגרת חוזה העבודה לעמוד בלוחות הזמנים שהוגדרו מראש מול הלקוח. חברה שאיננה מספקת חוזה עבודה עם סעיף זה, תרגיש חופשייה יותר לאחר או להתעכב. מכיוון שמדובר בביתכם הפרטי, הרי שעיכובים מעין אלו אינם מתקבלים על הדעת. השקיעו בבחירת החברה ואל תזלזלו בנושא.

כיצד לבחור חברת פינוי בצורה נכונה?
מציאת חברה מקצועית לפינוי של בתים בהן נערכו אירועים מסוג של חתונות חייבת להיעשות לאחר בחינה מדוקדקת של ענף הפינוי ונותני השירות במסגרתו. ניתן לבדוק נתונים אלו באינטרנט ובכל מיני פורטלים המאגדים רשימה של אנשי מקצוע בתחום הפינוי. שם גם תוכלו להתרשם מהמלצות וחוות דעת קודמות של לקוחות שנעזרו בחרות מומלצות ומקצועיות מחד או בחברות מפוקפקות שכלל לא עמדו בהתחייבויותיהן ולא העניק פיצוי או גמול הולם ללקוח בגין אי עמידה בתנאים מוקדמים.

מהי החשיבות של איכות וטיב מלאכת הפינוי?
לאחר שמצאתם חברה אמינה דיה שעונה ברמה המקסימאלית על צרכיכם ודרישותיכם, הקפידו לדבר על אחד מנציגיה בטלפון או במסגרת פגישה אישית. באופן הזה תוכלו לקבל רושם ראשוני לגבי טיב השירות, העבודה ומדיניותה של החברה. ישנה חשיבות רבה לחברת הפינוי שכן איכות עבודתה עתידה להכריע את ההבדל שבין פינוי מוצלח ובטוח לבין כזה שיערב בתוכו פגיעות ונזקים הן לציוד שהשכרתם מחברה להפקת אירועים או חתונות כלשהי והן לחללים השונים בביתכם הפרטי.

התייחסות לסוג השירותים שמעניקה החברה
לאחר אירועים ובפרט חתונות נותר לא מעט בלגן שאיננו קשור רק לכל הציוד והרהיטים שהוכנסו לבית לשם האירוע. חלק מהחברות בענף הפינוי מציעות שירותים נלווים לשירותי הפינוי שכלולים או לא בהצעת המחיר הכוללת. שירותים נוספים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי בשירותי מיון ואריזת התכולה בבית טרם הוצאתה החוצה, שירותי ניקיון לאחר שהושלם הפינוי וכיוצא באלו. בררו אילו שירותים החברה מספקת והאם הם מחויבים בתשלום נוסף.