אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר
  • חדשות מעולם האולמות אירועים

     כאן באתר תוכלו למצוא מידע חשוב וענייני לגבי כל מה שקשור לאולמות אירועים וחתונות, מבצעים מיחודים ועוד אל תשכחו לבקר אותנו מדי יום, הפתעות רבות בהמשך...

פינוי דירה אחרי אירוע במרכז

החלטתם לערוך את האירוע הנכסף בביתכם? בהחלט החלטה נבונה מכמה בחינות, הן מהבחינה הכלכלית וכמובן מבחינת האווירה הייחודית של אירועים פרטיים הנערכים בביתם של החוגגים. אם מדובר בחתונה הרי שההיערכות לקראת האירוע מחייבת את החוגגים להשקיע מחשבה בכמה וכמה נושאים אחד מהם קשור להשבת הסדר על כנו בבית לאחר האירוע. חתונות הן לא מסוג האירועים שנדרשים לציוד ורהיטים מינימאליים וסטנדרטיים. כמובן שצריך לדאוג למגוון רחב ונוסף של אביזרים ואמצעים בהתאם להיקף האירוע.

ארגון הדירה מחדש לאחר האירוע
אחד מההיבטים שיש לתת עליהם את הדעת במסגרת ארגון חתונות בבית הוא מלאכת הפינוי שתבוא לאחר מכן. הציוד הנדרש לאירועים מסוג חתונה אם כן הוא מסיבי וכולל לא מעט מערכות ומכשירים מסיביים וכבדים שלא כל אדם מן הישוב יכול להתמודד איתם ללא אמצעים ומכשור מתאים. הזמנת שירותי פינוי במקרים אלו מטעם חברה מקצועית המתמחה בפינוי דירה לאחר אירועים ובכלל בתחום הפינוי הוא צעד מתבקש. חברות אלו יספקו לכם מגוון שירותים שלא ידרשו מכם להתאמץ יתר על המידה.

שלבים ראשונים במסגרת הפינוי
בשלב הראשון יגיע נציג מטעם חברת הפינוי אל דירת הלקוח על מנת לבחון את נסיבות השטח כמו למש: האם הדירה נמצאת בקומה גבוהה, האם בבניין המגורים ישנה מעלית, מהו גודל שטח הדירה, מהו גודל הפתחים בה וכיוצא באלו. לאחר בחינת נתונים אלו ישוחחו נציגי החברה עם הלקוח באשר להיקף וסוג הציוד שיצטרך להתפנות מן הדירה לאחר האירוע. בדרך כלל אירועים מסוג חתונות מחייבים שימוש במערכת הגברה וסאונד מקצועיות, מערכות תאורה מתקדמות, ריהוט לישיבה ולסעודה ועוד אביזרים עיצוביים.

פינוי הדירה
בשלב הבא ישלחו אל בית הלקוח במועד שנקבע במסגרת חתימה על הסכם עבודה משותף, על מנת להתחיל בפינוי התכולה הנדרשת מן הדירה. יתכן כי הלקוחות יבחרו גם לשכור מן החבה שירותים נלווים דוגמת שירותי מיון התכולה, פירוק והרכבת רהיטים שונים לצורך הוצאתם והובלתם, שירותי ניקיון לאחר הפינוי, תיקונים ושיפוצים וכיוצא באלו. חשוב לברר האם שירותים אלו נכללים בהצעת המחיר הראשונית או שכרוכים בתוספת תשלום.