אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר
  • חדשות מעולם האולמות אירועים

     כאן באתר תוכלו למצוא מידע חשוב וענייני לגבי כל מה שקשור לאולמות אירועים וחתונות, מבצעים מיחודים ועוד אל תשכחו לבקר אותנו מדי יום, הפתעות רבות בהמשך...

איך לעצב שמלות כלה

 שמלת הכלה היפה ביותר

באופן אישי אני לא רואה את עצמי כאישה שתמיד אוהבת מסורת או מכבדת אותה, אך כאשר היה מדובר על החתונה שלי עם בחיר ליבי בהחלט רציתי לעשות את זה כפי שמקובל. לכן היה לי ברור שאני רוצה גם שמלה לבנה ויפה, והתחלתי לחפש אחר מעצבת שמלות כלה שתוכל להגשים לי את החלום. מזלי הגדול היה שהמחיר לא היה פונקציה מבחינתי, כך שהדבר היחיד שעניין אותי היה למצוא מעצבת שמלות כלה שיהיה לי נעים אצלה ושתוכל לתפור לי את שמלת החלומות שלי. קראתי לא מעט באתרי אינטרנט שונים וגם התייעצתי עם חברות שכבר התחתנו, ולכן הגעתי ישירות אל רינה בהיר, שכן יש לה רזומה מאוד טוב בתחום הזה.

חוויה נפלאה בסטודיו של רינה

מעבר לכך שרינה מגרילה בכל חודש שמלת כלה, אני יכולה לספר עליה שהיא אישה מאוד נעימה. היא קיבלה אותי עם חיוך גדול בסטודיו שלה ומייד הסבירה לי איך מתנהלים הדברים ואיך אפשר יהיה להפוך את החלום שלי למציאות, כך שבאמת הייתי נרגשת. היו דברים לגבי השמלה שהיו לי מאוד ברורים, אך לגבי פרטים אחרים כן הייתי זקוקה לעזרה שלה כדי להחליט מה יוכל להתאים לי בצורה הטובה ביותר. נדהמתי מהסבלנות שהייתה לה ומכך שהיא התרגשה ביחד איתי מכל העניין הזה, והאמת היא, שזה מה שגרם לי לבחור בה בתור המעצבת של שמלת הכלה שלי.

שירות שנעים לקבל

אני חושבת שכל אישה שמחליטה להתחתן רוצה ליהנות גם מהיחס בסטודיו הכלות, ואין ספק שגם במובן הזה רינה בהיר זו הבחירה הכי טובה שאפשר לעשות. הסטודיו שלה, שנמצא בתל אביב, מאוד נעים ומטופח, ולכן כבר מהרגעים הראשונים במקום אפשר ליהנות מכל החוויה הזאת. נעים לגלות שיש עוד נשים רציניות ומקצועיות כל כך, והאמת היא שאצל רינה נהניתי מכל רגע. בסופו של דבר השמלה הייתה הרבה יותר יפה ממה שיכולתי לדמיין לעצמי, והרגשתי כמו נסיכה אמיתית בחתונה שלי. אני תמיד ממליצה על רינה בחום וחושבת שכל אישה שמחתנת צריכה להגיע ישר אליה.